САРМАН

Сармановский район

18+
Рус Тат
2024 - Гаилә елы
Спорт

Сарман районы командасы көрәш турнирында җиңүче булып танылды

Сарманның «Айтуган» спорт залында СССРның спорт остасы, ирекле көрәш буенча РСФСР чемпионы Гәрәев Хаҗип Хаҗи улы истәлегенә татарча көрәш буенча республика турниры тәмамланды.

Аның нәтиҗәләре билгеле булды.
2006 елгы һәм аннан яшьрәк яшүсмерләр арасында
50 килограммлы авырлык категориясе
1. Рушан Бадыйков (Сарман районы)
2. Руслан Гыйниятуллин (Әлмәт районы)
3. Рияз Вәлиев (Азнакай районы)
55 килограммлы авырлык категориясе
1. Айрат Гайнетдинов (Сарман районы)
2. Михаил Герасимов (Оренбург өлкәсе)
3. Матвей Комолов (Оренбург өлкәсе)
60 килограммлы авырлык категориясе
1. Алмаз Гәрәев (Азнакай районы)
2. Ислам Садыйков (Сарман районы)
3. Рафис Гөзәеров (Норлат районы)
65 килограммлы авырлык категориясе
1. Илнар Шәйхуллин (Оренбург өлкәсе)
2. Нияз Галиуллин (Әлмәт районы)
3. Сергей Львов (Сарман районы)
70 килограммлы авырлык категориясе
1. Рузил Мөкимов (Әлмәт районы)
2. Олег Лоскутников  (Оренбург өлкәсе)
3. Ислам Гыйльметдинов (Сарман районы)
80 килограммлы авырлык категориясе
1. Чыңгыз Агаларов (Әлмәт районы)
2. Рәмзил Габитдинов (Сарман районы)
3. Айзат Мәзидуллин (Сарман районы)
80 килограммнан югары авырлык категориясе
1. Осман Махмич (Әлмәт районы)
2. Наил Шәкүров (Сарман районы)
3. Илшат Шәрипов (Азнакай районы)
2003-2005 елгы яшьрәк яшүсмерләр арасында
60 килограммлы авырлык категориясе
1. Илфат Миңнегалиев (Азнакай районы)
2. Дмитрий Мельник (Сарман районы)
3. Денис Муханов (Сарман районы)
70 килограммлы авырлык категориясе
1. Виктор Синичкин (Сарман районы)
2. Флүр Сәйфуллин (Сарман районы)
3. Кирилл Толстов (Минзәлә районы)
80 килограммлы авырлык категориясе
1. Рафаэль Билданов (Оренбург өлкәсе)
2. Хәлим Баһауов (Сарман районы)
3. Данил Хәнипов (Әлмәт районы)
90 килограммлы авырлык категориясе
1. Илгиз Дәүләтгәрәев (Сарман районы)
2. Ислам Закиров (Азнакай районы)
3. Данис Ибраһимов (Әлмәт районы)
90 килограммнан югары авырлык категориясе
1. Румил Семкичев (Әлмәт районы)
2. Айнур Мордагалимов (Сарман районы)
Гомумкоманда зачеты
1. Сарман районы
2. Әлмәт районы
3. Азнакай районы

Реклама

Җиңүчеләргә һәм призерларга грамоталар, медальләр, истәлекле бүләкләр, Кубоклар тапшырылды.

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

Реклама

Галерея

Оставляйте реакции

1

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев