Милләтләр кроссының нәтиҗәләре билгеле

I-III урыннарны алучылар: 1. Өлкәннәр арасында - Рахим Яппаров Басыйр Хаков, Роза Саттарова, 2. 2004 елгы һәм аннан яшьрәк кызлар арасында - Дарья Горшенина (Җәлил икенче мәктәбе), Илиза Сафиуллина (Җәлил икенче мәктәбе), Илина Имамиева (Җәлил гимназиясе), 3. 2004 елгы һәм аннан яшҗрәк малайлар арасында - Радмир Мифтахов (Сарман урта мәктәбе),...

I-III урыннарны алучылар:

1. Өлкәннәр арасында - Рахим Яппаров Басыйр Хаков, Роза Саттарова,

2. 2004 елгы һәм аннан яшьрәк кызлар арасында - Дарья Горшенина (Җәлил икенче мәктәбе), Илиза Сафиуллина (Җәлил икенче мәктәбе), Илина Имамиева (Җәлил гимназиясе),

3. 2004 елгы һәм аннан яшҗрәк малайлар арасында - Радмир Мифтахов (Сарман урта мәктәбе), Айнур Йөзлебаев (Җәлил икенче мәктәбе), Булат Филатов (Җәлил икенче мәктәбе),

4. 2000-2001 елгы кызлар арасында - Яна Гыйләҗева (Җәлил гимназиясе), Алсу Зәйнетдинова (Җәлил икенче мәктәбе), Надежда Давыдова (Җәлил икенче мәктәбе),

5. 2002-2003 елгы кызлар арасында - Азалия Сабирова (Сарман урта мәктәбе), Исламия Тимербаева (Әлмәт мәктәбе), Аделя Ганиева (Сарман урта мәктәбе),

6. 1999-1977 елгы хатын-кызлар арасында - Анастасия Горшенина (Җәлил поселогы), Гөлназ Исламова (район Башкарма комитеты), Ильвира Кубиева ("Старт" балалар һәм яшүсмерләр мәктәбе),

7. 1976-1963 елгы хатын-кызлар арасында - Фирая Тимербаева (Әлмәт авыл җирлеге), Римма Солтанова ("Шәфкать" үзәге), Лилия Сәхәбиева (Иске Кәшер мәктәбе),

8. 1976-1958 елгы ир-егетләр арасында - Рамил Тимербаев (Әлмәт авыл җирлеге), Марсель Салихов (район суды), Рамил Сәхәбетдинов ("Җәлилнефть" идарәсе),

9. 2002-2003 елгы яшүсмерләр арасында - Дмитрий Комаров (Җәлил икенче мәктәбе), Руслан Галимҗанов (Җәлил беренчемәктәбе), Булат Гайнанов (Җәлил икенче мәктәбе),

10. 1999-1977 елгы ир-егетләр арасында - Айдар Хуҗин ("Җәлил" агрофирмасы), Булат Әхмәдуллин (1 нче санлы балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе), Салават Юнысов (Ләшәү Тамак мәктәбе),

11. 2000-2001 елгы егетләр арасында - Райнур Дәүләтшин (Сарман аграр көллияте), Эльмир Ризатдинов (Сарман аграр көллияте), Илсаф Ганиев (Петровка мәктәбе).

Ә мәктәп командалары арасында нәтиҗәләр түбәндәгечә булды:

Җәлил икенче мәктәбе - 1 урын 1

Җәлил гимназиясе - 2 урын

Петровка завод мәктәбе - 3 урын

Сарман урта мәктәбе - 4 урын

Иске Кәшер мәктәбе - 5 урын

Нөркәй мәктәбе - 6 урын

Мортамак мәктәбе - 7 урын

Ләшәү Тамак мәктәбе - 8 урын

Ләке мәктәбе - 9 урын

Сарман гимназиясе - 10 урын

Җәлил беренче мәктәбе - 11 урын

Минзәләбаш мәктәбе 12 урын

Аграр көллият - 13 урын

Саклаубаш мәктәбе - 14 урын

Александровка мәктәбе - 15 урын

Иске Әлмәт мәктәбе - 16 урын

Кәүҗияк мәктәбе - 17 урын

Илексаз мәктәбе - 18 урын

Күтәмәле мәктәбе - 19 урын

Азалак мәктәбе - 20 урын

Следите за самым важным и интересным в Telegram-канале Татмедиа


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов:
  • 16 ноября 2021 - 09:09
    С чем сравнивает наш язык Дамир Гарифуллин?
  • 20 сентября 2021 - 11:53
    Ложное сообщение об акте терроризма является уголовным преступлением
  • Ремонтные работы в районной поликлинике подходят к концу
  • Сармановцы приняли участие в заседании Общественного совета нефтяников
  • Сармановская молодежь разрабатывает стратегии развития молодежной политики
  • В Сарманово отпраздновали День семьи, любви и верности
  • Сармановская ЦРБ стала победителем зональной Спартакиады
  • Презентация книги А.Габиди «Күлдәвектә кояш көлә»
  • Районның "Егет солтаны" Вилдан Юнысов Әлмәттә яши
  • В Джалильской СОШ №2 прошло агитационное мероприятие «Я шагаю по улице»
  • В Сарманово прошла сельскохозяйственная ярмарка
  • 9 мая. Поздравление ветеранов в Сарманово
Реклама